-23%
Smeg Leivänpaahdin, Neljälle Viipaleelle,Roosa
177.00 €229.00 €
Ruostumattomasta teräksestä valmistetut Smegin leivänpaahtimet ihastuttavat 50-luvun tyylikkäällä muotoilullaan, ja uniikeilla väreillään. Smeg leivänpaahdin on täydellinen erityyppisille leiville. Tällä leivänpaahtimella voit paahtaa samanaikaisesti jopa
Ilmainen toimitus
Toimitusaika: 4-6 viikkoa
- Ilmaiset postikulut yli 79€ tilauksissa *Ei koske huonekaluja
- Varastotuotteet lähetetään 1-2 arkipäivän sisällä
- 30 päivän avoin kauppa
Beskrivning
Smegin Leivänpaahdin neljälle leipäviipaleelle.Smeg on tunnettu keittiökonevalmistaja, joka on erikoistunut upeisiin 50luvun muotoilusta inspiraationsa saaneisiin kodinkoneisiin. Smegin valmistamat leivänpaahtimet ovat tyylikäs lisä keittiöösi, ja voit valita monista upeista värivaihtoehdoista täydellisen omaan sisustukseesi.
Jos haluat lisätä vielä extra silauksen paahdettuun leipääsi, löydät valikoimastamme myös viipaleenpidikkeen jolla voit valmistaa grillattuja leipiä, ja myös leivänlämmittimen jonka avulla voit pitää leivän pämpimänä koko aamupalan tai brunssin ajan.
Jos haluat lisätä vielä extra silauksen paahdettuun leipääsi, löydät valikoimastamme myös viipaleenpidikkeen jolla voit valmistaa grillattuja leipiä, ja myös leivänlämmittimen jonka avulla voit pitää leivän pämpimänä koko aamupalan tai brunssin ajan.
Hyvä tietää:
- Extra tilava (36 mm)
- Kahva kromista
- Kuusi erilaista paahtoastetta
- Uudelleen lämmitys-mahdollisuus
- Mahdollisuus Bageleiden paistoon - Paahtaa vain toisen puolen leivästä
- Nappi paahdon välittömään keskeytykseen
- Irroitettava murujen kerääjä
- 950W Teho
Tuotetiedot
- Tuotenumero195703
- Toimittajan tuotenumeroTSF02PKEU
- Tuotemerkki
- Sarja
- RahtiluokkaSmall
- MateriaaliLakattu teräs
- VäriVaaleanpunainen
- Korkeus21.5 cm
- Leveys20.8 cm
- Johdon pituus1000 mm
- Pituus39.4 mm
- Teho1500 W
Arvosana & Arvostelut
4
2 Arvostelut
Kokonaisarvosana
PäivämääräArvosana
Sarah23-07-04
Super kiva katsella. Mutta sillä hinnalla odotin enemmän. Leipä paahtuu epätasaisesti. En usko, että leivänpaahdin on hintansa arvoinen, paitsi että se on hieno yksityiskohta.
Kiva väri
Epätasainen paahto
Arvostelu käännetty kieleltä ruotsin kieli.
Janne K23-05-05
Tyylikäs muotoilu ja toimii sujuvasti ja nopeasti.
Arvostelu käännetty kieleltä norjan kieli.