Skip to content
Sina Suola- Ja Pippurimyllysetti, Tammi / Messinki
-22%
UUSI
BLACK MONTH

Sina Suola- Ja Pippurimyllysetti, Tammi / Messinki

74.00 €95.00 €
Gejstin Sina-maustemyllyissä yhdistyvät hienostunut käsityötaito ja moderni toiminta, ja ne tarjoavat tarkkaa jauhatusta ja ajatonta muotoilua sekä keittiöön että ruokapöytään.
Valitse väri
Ilmainen toimitus
Toimitusaika: 2-3 viikkoa
  • Ilmainen toimitus yli 79 €*
  • Nopeat ja joustavat toimitukset
  • Avoin kauppa 31.1.2026 saakka
Beskrivning
Sina on suola- ja pippurimyllyjen setti, jossa luonnonpuu ja veistoksellinen metalli kohtaavat lämpimän ja hienostuneen harmonisessa tasapainossa. Jyrkkä metallipinta ei ainoastaan lisää näyttävää yksityiskohtaa, vaan takaa myös mukavan ja turvallisen otteen, kun taas edistyksellinen CrushGrind®-mekanismi takaa tasaisen tarkkuuden, halusitpa sitten hienon tai karkean jauhatuksen.

Tietoa Gejst-merkkisestä suola- ja pippurimyllysetista


-
- Laadukas CrushGrind®-keramiikkamekanismi takaa tarkan jauhatuksen.
- Säädettävissä hienolle tai karkealle jauhatukselle.
Tuotetiedot
  • Tuotenumero
    431384
  • Toimittajan tuotenumero
    322
  • Tuotemerkki
    Gejst
  • Suunnittelija
    C.F. Møller Architects
  • Rahtiluokka
    Small
  • Kappalemäärä pakkauksessa
    2
  • Väri
    Tammi, Messinki
  • Halkaisija
    6 cm
  • Korkeus
    9 cm
Tuotemerkistä
Tanskalaismerkki Gejst perustettiin vuonna 2013 tarkoituksena luoda silmäänpistäviä ja pitkäkestoisia sisustustuotteita. Tuotteet on harkittu pienintä yksityiskohtaa myöten, ne vaihtelevat suuresti ja ne ovat monikäyttöisiä. Valikoima koostuu hyllyistä, ruukuista, valaisimista, peileistä, kalustetarvikkeista ja sisustusyksityiskohdista.
GejstGejst

Lue lisää

  • Gejst
  • Maustemyllyt
  • Keittiövälineet
  • Keittiö