-25%
Samppanja 30 pöytälamppu, harjattua kultaa
180.00 €239.00 €
Ilmainen toimitus
Toimitusaika: 2-3 viikkoa
- Ilmaiset postikulut yli 79€ tilauksissa *Ei koske huonekaluja
- Varastotuotteet lähetetään 1-2 arkipäivän sisällä
- 30 päivän avoin kauppa
Beskrivning
Samppanjapöytävalaisin Pholcilta. Yksinkertainen kaunis muotoilu, joka on inspiraationa 1970-luvulta, herättää menneen ja nykyhetken tunteen. Tämä valaisin on saatavilla kolmessa eri värissä: Kromi, Mattakulta ja Kulta.
Tuotetiedot
- Tuotenumero198666
- Toimittajan tuotenumero202311
- Tuotemerkki
- SuunnittelijaMonika Mulder
- RahtiluokkaSmall
- SokkeliG9
- Valonlähde mukanaEi
- VäriKulta
- Halkaisija12 cm
- Korkeus32 cm
- Johdon pituus2000 mm
Tuotemerkistä
PhoIc on designyritys, joka on keskittynyt omiin muotoilusuunnitelmiinsa ja valaistuksen kehittämiseen. He ovat valmistaneet valaisimia yli 50 vuoden ajan. Pitkällä kokemuksellaan he ovat siis yksiä johtavista kodin valaistuksen toimittajista. Muotoilu on hitaasti siirtynyt klassisesta viehättävään pohjoismaiseen tyyliin joka henkii Gotlantia, Kööpenhaminaa ja Berliiniä.



Liittyvät tiedot
Royal Price
Tässä keräämme ajankohtaisia tarjouksia kaikista kategorioistamme. Meiltä löydät kaiken mitä tarvitset kotiisi, todella hyvään hintaan!