Ilmaiset postikulut yli 79€ tilauksissa *Ei koske huonekaluja
Varastotuotteet lähetetään 1-2 arkipäivän sisällä
30 päivän avoin kauppa
Beskrivning
Tämä kulho on luotu palkitun ranskalaisen suunnittelijan Sam Baronin ja kansainvälisen suunnitteluportaalin Yatzerin perustajan Costas Voyatzizin yhteistyönä. Kokoelma on nimeltään MSY, ja se on kunnianosoitus keramiikalle. Suunnittelu on valmistettu Ruotsissa ja sen jälkeen käsintehty ja maalattu kokeneiden keramiikkojen toimesta Portugalissa. Värimuutoksia voi tapahtua, mikä tekee jokaisesta kulhosta ainutlaatuisen. Tämä tarkoittaa myös sitä, että tuotanto- ja toimitusajat voivat vaihdella.
Mateuksen valikoima koostuu uniikeista, käsintehdyistä- ja maalatuista astioista. Mateuksen tuotevalikoiman visiona on tarjota astiasarja joka säilyy tyylikkäänä ja ajattomana vuosia.
Arvosana & Arvostelut
4,5
2 Arvostelut
Kokonaisarvosana
1
1
0
0
0
PäivämääräArvosana
Anna L25-04-30
Kaunis ja tyylikäs kulho, joka sopii useimpien tavaroiden kanssa!
Arvostelu käännetty kieleltä ruotsin kieli.
Sandra23-07-07
Sinisempää kuin kuvassa, mutta värit vaihtelevat usein Mateuksen tuotteissa, mikä näkyy niiden viehätyksenä. Muuten aivan kuten kuvassa. Erittäin tyytyväinen.