Ella Lampaantalja Lyhytkarvainen 100x60 cm, Black Graphite
98.00 €140.00 €
Ella lampaantalja Shepherd-tuotemerkiltä kodikkaan ilmapiirin luomiseen mihin tahansa huoneeseen täydellisesti sopivalla kauniilla muotoilulla lampaannahkasta ja nahkasta.
Ilmaiset postikulut yli 79€ tilauksissa *Ei koske huonekaluja
Varastotuotteet lähetetään 1-2 arkipäivän sisällä
30 päivän avoin kauppa
Beskrivning
Lampaantaljassa Shepherd-tuotemerkiltä on kodikkaan ilmapiirin luomiseen mihin tahansa huoneeseen täydellisesti sopiva kaunis muotoilu lampaannahkasta ja nahkasta. Jokainen kappale on ainutlaatuinen ja ulkonäkö voi vaihdella hieman kappaleesta toiseen. Valitse useista väreistä.
Tietoa Shepherd-merkkisestä lampaantaljasta - Kaunis muotoilu. - Jokainen kappale on ainutlaatuinen ja ulkonäkö voi vaihdella hieman kappaleesta toiseen. - Osa Ella -mallistoa. - Se valmistetaan lampaannahkasta ja nahkasta. - Lampaantalja on saatavilla eri värissä. - Leveys: 600 mm. - Pituus: 1000 mm.
Lampaantaljan hoito-ohjeet - Tuotetta pitäisi puhdistaa haalealla vedellä ja miedolla saippualla. - Puhdista imuroimalla.
Sheperd on ruotsalainen yritys, jonka pääkonttorin Svenlungassa intohimona on käsityö ja lampaannahka. Käden kosketus ja sormien tarkkuus ovat lyömätön työkalu luonnollisten, kauniiden ja ajattomien tuotteiden valmistuksessa jotka, kuten tunteet, on koettava niiden ymmärtämiseksi.
Liittyvät tiedot
Royal Price
Tässä keräämme ajankohtaisia tarjouksia kaikista kategorioistamme. Meiltä löydät kaiken mitä tarvitset kotiisi, todella hyvään hintaan!
Arvosana & Arvostelut
5
1 Arvostelu
Kokonaisarvosana
1
0
0
0
0
PäivämääräArvosana
Anonym23-06-30
Hieno ansa! Villa on leikattu lyhyeksi ja hieman karkeammaksi kuin pitkäkarvaiset, joten se istuu mukavasti makuuhuoneen lattialle. Ostan kaksi lisää ja pysyn sohvalla! Jos haluat pehmeämmän laadun, kannattaa katsoa sen sijaan pitkäkarvaiset tai lampaanvilla.