Skip to content
Difference Crisp 46 cl
-31%

Difference Crisp 46 cl

55.00 €80.00 €
Viinilasi Orreforsin Difference-sarjasta, suunnitellut Erika Lagerbielke.
Ilmainen toimitus
Varastossa
  • Ilmainen toimitus yli 79 €*
  • Nopeat ja joustavat toimitukset
  • Avoin palautusoikeus 30 päivän ajan
Kuvaus
Difference Crisp sopii, juuri sellaisena kuin se kuulostaa, rapeille ja nuorille valkoviineille, kuten Riesling-, Chardonnay-, Sauvignon Blanc- ja Rosé-viineille. Lasin muoto korostaa viinin tuoreutta ja aromeja, jotta voit todella kokea viinin ja sen täyden potentiaalin.
Tuotetiedot
  • Tuotenumero
    1627
  • Toimittajan tuotenumero
    6292118
  • Tuotemerkki
    Orrefors
  • Sarja
  • Suunnittelija
    Erika Lagerbielke
  • Rahtiluokka
    Small
  • Kappalemäärä pakkauksessa
    1
  • Material
    Käsinpuhallettu lasi, Kristallilasi
  • Väri
    Kirkas
  • Kapasiteetti
    46 cl
  • Korkeus
    24.5 cm
  • Leveys
    8.5 cm
Tuotemerkistä
Liittyvät tiedot

Royal Price

Tässä keräämme ajankohtaisia ​​tarjouksia kaikista kategorioistamme. Meiltä löydät kaiken mitä tarvitset kotiisi, todella hyvään hintaan!

Arvosana & Arvostelut

4

4 Arvostelut

Kokonaisarvosana

3
0
0
0
1
PäivämääräArvosana
Kai26-01-19
Tilasin uuden lasin, Orrefors Difference Crisp -lasia, koska yksi lasimme oli rikkoutunut. Olen pettynyt, koska lasin muoto on muuttunut, eikä se ole enää samanlainen kuin ne 11 muuta lasia, joita meillä on kotona! Lasi on pienempi ja muodoltaan sipulimaisempi. Ei lainkaan samanlainen kuin nämä kauniit lasit ennen. Se meni lasikaapin takaosaan. Emme luultavasti käytä lasia.
Arvostelu käännetty kieleltä ruotsin kieli.
Vastaus Royal Designilta26-01-20
Hei! Kiitos arvostelustasi. Olemme pahoillamme, että lasi ei vastannut odotuksiasi ja arvostamme palautettasi. Hyvää päivänjatkoa! Ystävällisin terveisin, RoyalDesign
David25-12-17
Arvostelu käännetty kieleltä ruotsin kieli.
Mariette G25-10-27
Arvostelu käännetty kieleltä ruotsin kieli.

Lue lisää

  • Orrefors
  • Viinilasit
  • Lasit
  • Tarjoilu & Kattaus