Bonbon lampunvarjostin Hay-tuotemerkiltä koristeelliseksi sisustusdetaljiksi täydellisesti sopivalla kauniilla, käsintehdyllä muotoilulla.
Bonbon Lampunvarjostin 500 mm564.00 €
Ilmainen toimitus
Toimitusaika: 6-8 viikkoa
Ilmaiset postikulut yli 79€ tilauksissa *Ei koske huonekaluja
Nopea toimitus
30 päivän avoin kauppa
Beskrivning
LampunvarjostimessaHay-tuotemerkiltä on koristeelliseksi sisustusdetaljiksi täydellisesti sopiva kaunis, käsintehtymuotoilu. Siinä on rakennejauhemaalatusta teräksestäuniikillakudontatekniikallakaikkiallamikä luo tunteen rauhasta ja harmoniasta.
Suunnittelija: Ana Kras.
Tietoa Hay-merkkisestä lampunvarjostimesta - Lampunvarjostin on saatavilla eri värissä. - Lampunvarjostin tulee eri malleissa. - Johtosetti ei sisälly pakkaukseen. - Valonlähde ei sisälly pakkaukseen. - 80% villa. - 20% nylon. - Halkaisija: 500 mm. - Korkeus: 460 mm. - Sisäkäyttöön täydellisesti sopiva. - Sopii käytettäväksi sekä yksityisissä että julkisissa tiloissa. - Kiinassa valmistettu
Tässä keräämme ajankohtaisia tarjouksia kaikista kategorioistamme. Meiltä löydät kaiken mitä tarvitset kotiisi, todella hyvään hintaan!
Arvosana & Arvostelut
5
1 Arvostelu
Kokonaisarvosana
1
0
0
0
0
PäivämääräArvosana
Luna P23-07-04
Tyylikäs ja ajaton muotoilu joustavalla käytössä, joko katto- tai lattia-/pöytävalaisimena.
Suosittelen kuitenkin ostamaan yksinkertaisen kaapelisarjan, jos aiot käyttää sitä kattovalaisimena. HAY:n kattovalaisinkaapelisarja on mukava, mutta hieman monimutkainen käyttää.