-43%
DECO Kulho 50
17.00 €30.00 €
DECO kulho Carolina Gynning-tuotemerkiltä tyylikkäällä, tynnyrin muotoisella muotoilulla luuposliinista kauniilla kuvioinnilla raikkaiden salaattien, vihannesten ja snäkkien tarjoiluun täydellisesti sopivilla kullilla yksityiskohdilla.
Ilmainen toimitus
Vain 4 kpl jäljellä varastossa
- Ilmaiset postikulut yli 79€ tilauksissa *Ei koske huonekaluja
- Varastotuotteet lähetetään 1-2 arkipäivän sisällä
- 30 päivän avoin kauppa
Beskrivning
Kulhossa Carolina Gynning-tuotemerkiltä on tyylikäs, tynnyrin muotoinen muotoilu luuposliinista kauniilla kuvioinnilla raikkaiden salaattien, vihannesten ja snäkkien tarjoiluun täydellisesti sopivilla kullilla yksityiskohdilla. Luo täydellinen yhdistelmä sekoittamalla samaan kokoelmaan kuuluvien kappaleiden kanssa.
Intiassa valmistettu. Suunnittelija: Carolina Gynning.
- Myös saatavana pääruokalautasena.
- Luo täydellinen yhdistelmä sekoittamalla samaan kokoelmaan kuuluvien kappaleiden kanssa.
- Intiassa valmistettu.
- Halkaisija: 125 mm.
Kulhon hoito-ohjeet
- Voidaan käyttää mikroaaltouunissa.
- Astianpesukoneen kestävä.
Intiassa valmistettu. Suunnittelija: Carolina Gynning.
Tietoa Carolina Gynning-merkkisestä kulhosta
- Myös saatavana pääruokalautasena.
- Luo täydellinen yhdistelmä sekoittamalla samaan kokoelmaan kuuluvien kappaleiden kanssa.
- Intiassa valmistettu.
- Halkaisija: 125 mm.
Kulhon hoito-ohjeet
- Voidaan käyttää mikroaaltouunissa.
- Astianpesukoneen kestävä.
Tuotetiedot
- Tuotenumero327026
- Toimittajan tuotenumero778852
- Tuotemerkki
- SuunnittelijaCarolina Gynning
- RahtiluokkaSmall
- Konepesun kestäväKyllä
- MateriaaliLuuposliini
- ValmistettuIndia
- Kapasiteetti50 cl
- Halkaisija12.5 cm
Tuotemerkistä
Carolina Gynning on ruotsalainen trendi-ikoni, muotoilija ja taiteilija. Hänen persoonallinen tyylinsä on kuplivaa, ulospäinsuuntautunutta ja uniikkia. Löydätte Royal Designin valikoimasta Carolinan Gynningin kauniita laseja, koruja, tarjottimia ja alusia. Kaikki tuotteet on suunniteltu suurella intohimolla ja rakkaudella elämää ja ihmiskuntaa kohtaan ja ne edustavat jotain ainutlaatuista ja uniikkia, jossa saat tunteen siitä, että elämää juhlistetaan ajattelemalla positiiivisesti.


