Ilmaiset postikulut yli 79€ tilauksissa *Ei koske huonekaluja
Nopea toimitus
30 päivän avoin kauppa
Beskrivning
Kynttilänjalka Hurricane Steltonilta voidaan käyttää sekä sisä- että ulkotiloissa. Siinä on minimalistinen ja älykäs muotoilu, joka varmistaa, että sadevesi valuu itsestään pois. Kynttilänjalka kestää myös pakkaslämpötiloja ja se voi seisoa ulkona jopa talvella. Soveltuu sekä isoille että pienille kynttilöille sekä teevaloille.
Stelton on vuonna 1960 perustettu Tanskalainen tunnettu valmistaja, joka tarjoaa laajan valikoiman klassisista termoskannuista leipäpusseihin, aterimiin ja maljakoihin.
Arvosana & Arvostelut
3,7
6 Arvostelut
Kokonaisarvosana
2
1
2
1
0
PäivämääräArvosana
Kristina H25-02-03
Antaa mukavan vaikutelman.
Arvostelu käännetty kieleltä ruotsin kieli.
Karin D23-07-06
Ostin ensimmäisen Hurricane-kynttilänjalkini kaksi vuotta sitten. Pari kuukautta sitten pudotin sen ja lasi meni rikki. Täytyy olla uusi! Järjestys on palautettu - olen nyt taas tyytyväinen tähän kynttilänjalkaan.
En ymmärrä miksi sen pohjassa on reikä. Kynttilän tahrat kahdella kankaalla.
Arvostelu käännetty kieleltä ruotsin kieli.
Johanna23-07-05
En saa lasikuppia niin, että se näyttää hyvältä, vaikutelma on, että se näyttää huolimattomalta. Huoli sen putoamisesta.
komea
ei ole niin varma, kun otetaan huomioon irtonainen lasi