Skip to content
Slice Of Life Muki 35cl, Musta/Valkoinen
-38%

Slice Of Life Muki 35cl, Musta/Valkoinen

15.00 €24.00 €
Konepesun kestävä.
Ilmainen toimitus
Varastossa
  • Ilmainen toimitus yli 49 €*
  • Nopeat ja joustavat toimitukset
  • Avoin palautusoikeus 30 päivän ajan
Beskrivning
Konepesun kestävä.
Tuotetiedot
  • Tuotenumero
    215928
  • Toimittajan tuotenumero
    776619
  • Tuotemerkki
    Carolina Gynning
  • Sarja
  • Rahtiluokka
    Small
  • Konepesun kestävä
    Kyllä
  • Materiaali
    Posliini
  • Väri
    Musta, Harmaa
  • Kapasiteetti
    35 cl
Tuotemerkistä
Carolina Gynning on ruotsalainen trendi-ikoni, muotoilija ja taiteilija. Hänen persoonallinen tyylinsä on kuplivaa, ulospäinsuuntautunutta ja uniikkia. Löydätte Royal Designin valikoimasta Carolinan Gynningin kauniita laseja, koruja, tarjottimia ja alusia. Kaikki tuotteet on suunniteltu suurella intohimolla ja rakkaudella elämää ja ihmiskuntaa kohtaan ja ne edustavat jotain ainutlaatuista ja uniikkia, jossa saat tunteen siitä, että elämää juhlistetaan ajattelemalla positiiivisesti.
Carolina GynningCarolina Gynning

Arvosana & Arvostelut

3,3

3 Arvostelut

Kokonaisarvosana

1
0
1
1
0
PäivämääräArvosana
Karin25-08-22
Syntymäpäivälahja pojanpojalle, itse pidän yksivärisistä tai vain pienestä kuviosta, mutta pojanpoikani tykkää näistä ja on halunnut näitä, joten kaikki hyvin!
Arvostelu käännetty kieleltä ruotsin kieli.
Vastaus Royal Designilta25-08-22
Hei! Kiitos arviostasi. Olemme iloisia kuullessamme, että lahja oli onnistunut ja arvostamme palautettasi. Hyvää päivänjatkoa! Ystävällisin terveisin, RoyalDesign
Shoar G23-06-22
Suosikkimukini nyt
Arvostelu käännetty kieleltä norjan kieli.
Veronica M23-06-01
Sormien polttaminen kuumilla juomilla on jotain, mitä sinun ei pitäisi tehdä! Koskee kaikkia ostamiani kuppeja!
Polttavat sormet kuumalla juomalla
Arvostelu käännetty kieleltä norjan kieli.

Lue lisää

  • Carolina Gynning
  • Kahvikupit
  • Mukit & Kupit
  • Tarjoilu & Kattaus
  • Teekupit