-19%
Slice Of Life Lautanen 22 cm
21.00 €26.00 €
Tämä kaunis valkoinen lautanen on peräisin Carolina Gynningiltä ja siinä on värikäs kuosi, joka tekee posliinista ajattoman.
Ilmainen toimitus
Varastossa
- Ilmaiset postikulut yli 79€ tilauksissa *Ei koske huonekaluja
- Varastotuotteet lähetetään 1-2 arkipäivän sisällä
- 30 päivän avoin kauppa
Beskrivning
Tämä kaunis valkoinen lautanen tulee Carolina Gynningiltä ja siinä on värikäs kuvio, joka tekee posliinista ajattoman. Lautas on valmistettu ylellisestä posliinista, mikä tekee siitä myös turvallisen konemielelle.
Tuotetiedot
- Tuotenumero180491
- Toimittajan tuotenumero776651
- Tuotemerkki
- Sarja
- RahtiluokkaSmall
- Konepesun kestäväKyllä
- MateriaaliPosliini
- Mikroaaltouunin kestäväKyllä
- VäriValkoinen
Tuotemerkistä
Carolina Gynning on ruotsalainen trendi-ikoni, muotoilija ja taiteilija. Hänen persoonallinen tyylinsä on kuplivaa, ulospäinsuuntautunutta ja uniikkia. Löydätte Royal Designin valikoimasta Carolinan Gynningin kauniita laseja, koruja, tarjottimia ja alusia. Kaikki tuotteet on suunniteltu suurella intohimolla ja rakkaudella elämää ja ihmiskuntaa kohtaan ja ne edustavat jotain ainutlaatuista ja uniikkia, jossa saat tunteen siitä, että elämää juhlistetaan ajattelemalla positiiivisesti.



Liittyvät tiedot
Royal Price
Tässä keräämme ajankohtaisia tarjouksia kaikista kategorioistamme. Meiltä löydät kaiken mitä tarvitset kotiisi, todella hyvään hintaan!
Arvosana & Arvostelut
4
1 Arvostelu
Kokonaisarvosana
PäivämääräArvosana
Ulrika23-07-09
Hieman pieni 28 cm parempi hienommaksi lautaseksi.
Tyylikäs
Pieni
Arvostelu käännetty kieleltä ruotsin kieli.